Game experience

Český florbal

Florbal je jedním z nejpopulárnějších sportů v Česku a jeho vrcholné události patří mezi ty nejoblíbenější. Go4Gold se pravidelně podílí jak na mistrovství světa, tak na každoročním Superfinále.

Klient

Český florbal

Rok

2018

Naše služby

Game experience

Atmosféra plné O2 arény se v našem florbalovém prostředí opakuje pouze při Superfinále.

Superfinále florbalu je každoroční událost, která je regulerním svátkem celé sportovní komunity. Český florbal si dává záležet, aby byl jeho velký den skvělou show a od počátku projektu tak na eventu spolupracuje s Go4Gold.

Jedinečný šampionát

Dlouho očekávaný domácí světový šampionát ve florbale, jednom z nejvýznamnějších sportů v Česku, přivezl do Prahy v roce 2018 nejlepší světové florbalisty, ale i světovou show.

S Českým florbalem máme dlouhodobé zkušenosti, takže jsme přesně věděli, co bude pořadatel potřebovat. Video kostka tak byla hlavním nástrojem zábavy pro fanoušky během zápasů.

Vedle audiovizuálního obsahu, který jsme pro akci dodávali v nebývalém množství, jsme tentokrát měli na starosti celý fanouškovský zážitek akce. Diváci se tak díky nám podívali třeba do šaten a zákulisí přímo během šampionátu.

MS ve florbale v Praze navštívil rekordní počet diváků – 181 518. „Tolik obsahu pro akci jsme asi ještě nevyráběli. Svoji unikátní animaci mělo i ubráněné oslabení nebo skvělý zákrok brankáře,“ Aleš Hlavička, šéf projektu.

Atmosféra v hale

Zážitek v aréně, který se dostane fanouškům je stejně tak důležití pro samotné sportovce. Skandování, potlesk a další způsoby fandění přímo ovlivňuje i sportovní utkání a výkony.

 

Vždy je důležité zaměřit se na daný sport a jemu příslušné fanoušky.

Ostatní projekty

Jsme Fan Experience agentura

Propojujeme svět sportu, byznysu a fanoušků.

Fakturační údaje

Tlumačovská 2766/26a
Praha 5, 155 00

IČ: 04324412
DIČ: CZ04324412
Bank account: 3910662349/0800

Kancelář

Karlínské náměstí 238/6,
Praha 8, Karlín, 186 00
Czech Republic

Sociální sítě